Naše firma

Příběh firmy se píše již od roku 1995, kdy začala provozovat svou činnost jako velkoobchod s kancelářskými potřebami. Rychle si získala důvěru svých klientů, která časem přerostla v několikaletou spolupráci. Během uplynulých dvaceti let navazovala nová partnerství s českými i zahraničními výrobci a dodavateli. Proto se může pyšnit širokým sortimentem zboží i služeb.

 

Nabízíme Vám vedle prodeje kancelářských, papírnických a drogistických potřeb, také výrobu obalů, jako jsou tubusy či dárkové krabice. Zajišťujeme potisk a ražbu nejen reklamních předmětů, ale i kalendářů a diářů. Důležitou součástí naší práce je zpracovávání grafiky, navrhování optimálního řešení výroby konkrétní zakázky a následná kontrola kvality.


Proč právě my?

Roky praxe nás naučili naslouchat individuálním potřebám každého klienta. Jen díky tomu pro něj můžeme navrhnout taková řešení, aby byl maximálně spokojen a rád se na nás znovu obrátil. U zakázkové výroby je naší výhodou možnost kombinování strojové a ruční práce. Právě proto jsme schopni se postarat o malé i velké klienty.